תאי השקעות – מייצרים מציאות תכנונית חדשה

מזה למעלה משני עשורים, תאי השקעות עוסקת ביזום, תכנון בניה והשבחה של פרויקטי נדל”ן מורכבים בהיקף של מאות אלפי מ"ר באזורי הביקוש החמים של מדינת ישראל.

מי אנחנו

תאי השקעות ומתמחה בייזום ובביצוע של השקעות נדל"ן, כיום מובילה החברה תכנון ובניה של מאות דירות ועשרות אלפי מ"ר של שטחי תעסוקה, מסחר ומלונאות בגוש דן ובאזורי ביקוש נוספים, בהיקף כספי מצטבר של כמיליארד ₪.

החברה מתמחה ביצירת הזדמנויות השקעה בנדל"ן זאת באמצעות גיבוש אסטרטגיה השקעה המותאמת לכל נכס והמאפשרת מימוש של מלוא הפוטנציאל בנכס. אחת מדרכי הפעולה שהחברה מובילה ומיישמת הנה איתור מתחמי קרקע מורכבים באזורי הביקוש,  קידום תוכנית מתאר המייצרת מציאות תכנוניות חדשה המשביחה את הקרקע ובהמשך ייזום ומימוש מלוא הפוטנציאל החדש שנוצר.

במקביל לפעילות הייזום בארץ, תאי השקעות פועלת בארה"ב ובמערב אירופה באמצעות זרוע השקעות בינלאומית בשם Green Road Capital, שמתמחה בביצוע השקעות נדל"ן, לרבות איתור, רכישה וניהול של נכסים מסחריים מניבים המושכרים בחוזים ארוכי טווח לחברות מובילות, לאחר הרכישה פועלת להשבחת הנכסים תוך שימוש במגוון אסטרטגיות ודרכי פעולה.

הערכים שלנו

שקיפות ויושרה
כבסיס לכל התקשרות עסקית

נחישות והתמדה
ההזדמנויות הטובות ביותר, חבויות בקושי

מקצועיות ומצוינות
נבחרת מנצחת עם עשרות שנות ניסיון מצטבר

חדשנות ויצירתיות
יצירת מציאות תכנונית חדשה, תוך ראייה אסטרטגית ארוכת טווח

בגובה העיניים
שותפות לדרך עם קהל המשקיעים והרוכשים

מה אנחנו עושים

יוצרים הזדמנויות השקעה מעולות

החברות היזמיות הגדולות של עולם הנדל”ן מבקשות, ברוב המקרים, לרכוש קרקע בשלה ומאורגנת, ולממש את הפוטנציאל הקיים בקרקע באותו המועד. אנחנו בתאי השקעות, רואים את הערך שמעבר, ויודעים להשיא את הפוטנציאל מעבר למובן מאילו. ההתמחות שלנו היא באיתור קרקעות מורכבות, ובמקרים רבים גם מרובות בעלים, השבחתן, והבאה למימוש מלא של פוטנציאל הקרקע, ולתשואות גבוהות, כל זה עוד לפני תחילת עבודות הבניה בפועל.

התמחות בטיפול בשכבת הבעלויות

כבר מעל לשני עשורים שאנחנו מתמחים באיתור הזדמנויות בקרקעות מרובות בעלים, והשבחתן בצורה דרמטית. אותן קרקעות מורכבות, דורשות תכנון אסטרטגי ומלאכת מחשבת מדויקת הכוללת, בין השאר, טיפול במגרשים מרובים, יצירת דיאלוג ואמון מול בעלי הקרקע והתמודדות עם אתגרים רבים. מצבים אלו דורשים התמחות והבנת עולם הנדל"ן בהיבטים המשפטים, התכנונים והמסחריים כאחד. ובנוסף היכרות מעמיקה עם השטח, והתמחות בטיפול באותם תנאי שטח ייחודיים, הן מול רשויות התכנון והן ביצירת הסכמות ורתימת בעלי הקרקע לחזון הרחב של החברה.

איחוד חלקות קטנות ליצירת תא שטח משמעותי

אנחנו, בתאי השקעות, עובדים רק עם בעלי המקצוע המובילים בתחומם, במטרה למקסם את ערך הנכס ולהביא למימוש המירבי של פוטנציאל הקרקע. אנחנו מאמינים שבאקלים העסקי של היום, אחת מהדרכים הטובות להגיע לתוצאות אלו היא באיחוד קרקעות במיקומים אסטרטגיים, שיובילו ליצירת תא שטח משמעותי אחד, המאפשר יצירת מציאות תכנונית חדשה שבתורה תייצר בניה בנפחים עצומים שייצרו ערך אדיר הן למשקיעים, הן לתושבים, והן לסביבה הקרובה של הנכס.

קידום הליכי תכנון מול הרשויות

לאתר את השטח המתאים ולאחד קרקעות – זה לא מספיק. על מנת לייצר השבחה אמיתית של הקרקע, אנחנו מייצרים תשתית רחבה בתוואי השטח המקיף אותו, שתאפשר את אותה בנייה מאסיבית ורלוונטית לקהל המשקיעים והרוכשים. בין אם ברמת הנגישות, התשתיות, המסחר ושימושי הנדל”ן, תאי השקעות מתמחה בניהול הליכי התכנון מול הרשויות הרלוונטיות, ובהסתכלות רחבה וכוללת – גם על היום שאחרי.

תפריט